• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/idadalismerkezi/
  • https://twitter.com/idadalismerkezi

Ayvalık-Deneme-Dalışı


 ayvalık deneme dalışı

Hayatınızda tüplü dalışı hiç denemediniz! Bunun gerçekten kolay, güvenli ve eğlenceli olduğunu görmek istiyorsanız bu program tam size göre! Sualtında dilediğiniz kadar nefes almak, yerçekiminden kurtulup özgürce hareket etmek ve AYVALIK' ın eşsiz sualtını keşfetmek sizin elinizde ...

Deneme dalışının amacı; daha önce tüplü dalış yapmamış ancak denemek isteyen katılımcıların dalış eğitmeni kontrolünde, 5 mt derinlikte 25 dakika boyunca güvenli ve keyifli bir şekilde tüplü dalışı denemelerini sağlamaktır.

Unutmayın! Bu deneyimin ardından, bir deneme dalışı daha satın alabilir yada uluslararası standartlarda dalış kursu almaya karar verebilirsiniz.

Bu programa katılan tüm dalıcı adaylarına  deneme dalışı sertifikası ÜCRETSİZDİR.
Tüplü dalış tehlikeli midir?

Birçok kişi tüplü dalışın tehlikeli olduğunu düşünür. Yapılan istatistikler birçok spordan daha güvenli olduğunu göstermektedir. Ancak yine de İda dalış merkezi olarak her zaman dikkatli ve güvenli şekilde, uluslararası standartlara uygun, kursiyerlerimize gereken eğitimi vermekteyiz. Standartlara bağlı şekilde yapılan dalış eğitimlerimiz sayesinde tüplü dalış yaparken tehlike yaşamazsınız. Dalış merkezimizde profesyonel ve konusunda uzman eğitmenlerimiz ile tüplü dalış kursunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kurallarına uygun olarak yapılan hiçbir dalış tehlikeli değildir. Ayvalık dalış kursu imkanlarıyla güvenli şekilde tüplü dalış gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan eğitimler sonrasında alacağınız sertifika sayesinde hem ülkemizde hem de uluslararası dalış noktalarında sertifikalı dalma imkanına sahip olursunuz. Konusunda uzman ve profesyonel eğitmenlerimiz sayesinde, deneme dalışı ve eğitim kurslarımız hem eğlenceli hem de zevklidir.

Ayvalık dalış noktalarındaki güzellikleri görmenin en güzel yolu deneme dalışı yapmaktır. Yapacağınız deneme dalışı sayesinde hem dalmanın zevkine varır hem de su altındaki muhteşem güzellikleri görme fırsatı yakalarsınız. Böylece tüplü dalış kursu almak için daha fazla heyecan duymaya başlarsınız. www.idadiving.com internet sitemizi ziyaret ederek tüm eğitim hizmetlerimizi görebilir ve eğitimlerimizden yararlanmak için uzman ve profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
ayvalık'ta dalış
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret163171
ayvalık scuba team
 ayvalikdalisbanneri