• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/idadalismerkezi/
  • https://twitter.com/idadalismerkezi

SSI DALICI EĞİTİMLERİ


SSI Nedir? Amerika da kurulmuş ancak su anda merkezi Almanya’da olan, dünya çapında dalıcı sertifikasyon ve eğitim organizasyonudur. 90 ülkede 2000’ in üzerinde merkezde, hizmet vermektedir. Ülkemizde de yaygınlaşan üye dalış merkezleri ile giderek genişlemektedir.

SSI standartlarını kaliteyi kullanıcıya yani dalıcıya ulaştırmak için oluşturmuştur. Bunu sağlamak için SSI eğitmenleri yalnızca SSI standartlarını en üst seviyede sağlayan eğitim tesislerinde balıkadam eğitimlerini verebilmektedir. SSI eğitmenleri, SSI’ a özgü en efektif su eğitim metodu olan tekrar ile konfor uygulamasını kullanmaktadır. Scuba becerilerinin doğallaştığı ve bu sayede dalışa gittiğinizde sakin ve keyif alarak bu sporu uygulayacağınız bir noktaya gelmesi sağlanmaktadır.

Avrupa’da da SSI’ın yüksek kalitede eğitim organı olarak itibari bulunmaktadır. SSI 2005 yılında Avrupa Standartlarını almıştır. SSI 2005 yılında EUF (European Underwater Federation) tarafından sertifikalandırılmıştır. (EN 14153-1 to -3 dalıcılar için ve 14413-1 to -2 dalış eğitmenleri için). Bundan dolayı SSI C-kartları dünyada pek az sertifikasyonun taşımaya yetkili olduğu EUF Quality Logo sunu taşımaya hak kazanmıştır.

 ssidaliciegitimi
ayvalık'ta dalış
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret155186
ayvalık scuba team
 ayvalikdalisbanneri